SANALTUR

Sanaltur, özel çekim teknikleriyle elde edilen 360° panoramik fotoğrafların bir program aracılığı ile birleştirilmesi birleştirilen fotoğrafların gerekli yazılımlar kullanılarak internet ortamına aktarılmasıyla oluşturulan özel görüntülerdir. Sanaltur sayesinde herhangi bir mekan internet aracılığıyla sanki oradaymışsınız gibi izlenebilir. Bu izleme esnasında kullanıcı fare veya klavye yardımı ile panoramik fotoğrafın içinde yukarı, aşağı ve sağa sola olmak üzere 3 boyutlu 360° ‘lik bir gezinti yapabilir.

Sanal Tur uygulaması ile ziyaretçi panoramik fotoğraflar üzerinde dilediği gibi dolaşabilir ve yerleştirilen kullanıcı etkileşimli kapılar sayesinde seçtiği başka bir panoramaya geçebilir. İnternette karşılaştığınız uygulamalarda da göreceğiniz gibi bir görüntüden diğer bir görüntüye geçmek, örneğin bir dış mekandan kapıyı tıklayarak bir başka iç mekana geçmek, masa üzerinde gördüğünüz bir mönüyü okumak, duvarda gördüğünüz bir tabloya yakından bakmak kolaylıkla mümkün olmaktadır. Böylelikle müşterileriniz sunduğunuz ürün ve hizmetleri bizzat mekanınızı ziyaret etmiş kadar yakından tanıyabilir ve ürünlerinizi hissedebilir.

Bu tür çalışmalar oteller, eğitim kurumları, termaller, inşaat firmaları, emlakçılar ve mekanlarını internet ortamından sanal bir göz sayesinde tanıtmak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır.

Detaylı Bilgi için şu siteyi inceleyebilirsiniz: Sanal-Mekan.com

sanaltur
sanaltur
sanaltur
sanaltur

YORUM YAP